Art Mimarlık

Paylaş
MENÜ

Hakkımızda

Tamamlamış olduğu çok sayıdaki ulusal ve uluslararası projede, şehir planlama, mimari, iç mimari ve diğer ilgili mühendislik bilimlerini bir bütün olarak değerlendiren ART Mimarlığın çalışmaları, tasarım, disiplinler arası koordinasyon, bütçe ve iş programı kontrolü, verimlilik esası ve en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır.

İnsanlara ve çevreye olumlu etkisi olan, yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel binalar tasarlamayı amaçlayan ART Mimarlık, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır ve bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirir. Ön konsept aşamasından projelendirmeye, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan tüm aşamalarda, her projenin tasarımı ve kontrolünde yer alan ofis kurucuları her projenin başarısının takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım bölümlerinde bu zenginliğe önem verir.

ART Mimarlık, bugüne dek uluslararası alanda tasarım ve tasarım yönetimi çalışmalarıyla sayısız bir çok sağlık, eğitim, turizm, ticari ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır.